Oferta

W związku z codziennym użytkowaniem mebli, tracą one swój pierwotny wygląd Na tapicerce meblowej osiada kurz pojawiają się trudne do usunięcia plamy.

Pranie tapicerki

Pranie tapicerki meblowej za pomocą gąbki, ściereczki lub szczoteczki zazwyczaj okazuje się niewystarczające. W ten sposób pozbywacie się Państwo niewielkiej ilości zabrudzeń, a pozostała część zostaje wtarta wraz ze środkami chemicznymi w materiał . Ręczne pranie tapicerki meblowej to nic innego jak tylko wcieranie brudu.
A-WIK proponuje Państwu pranie tapicerki meblowej ekstraktorem wiodącej na rynku marki KARCHER Funkcja ekstrakcji polega na spryskiwaniu dyszą i odessaniu rozpuszczonego zabrudzenia w jednej operacji roboczej. Dzięki temu Państwa meble wolne będą do roztoczy ,kurzu nieprzyjemnego zapachu oraz wszelkiego rodzaju plam, natomiast tapicerka meblowa odzyska pierwotny wygląd.
Zespól A-WIK oferuje Państwu pranie dywanów na terenie miasta Łódz i okolic.

Pranie dywanów

Dywany i wykładziny podłogowe od lat stanowią element wykończeniowy każdego mieszkania. Niestety z biegiem czasu coraz trudniej utrzymać je w czystości. Dlatego też pranie dywanów i wykładzin stało się nieodłącznym elementem ich użytkowania.
Runo dywanów i wykładzin jest siedliskiem pajęczaków, wywołujących u ludzi niebezpieczne dla zdrowia alergie, nieżyt nosa, astmę. Dlatego niezwykle ważnym elementem w walce z tymi pasożytami jest częste pranie dywanów .Urządzenie, którego używany dogłębnie czyści runo, usuwa roztocza, nieprzyjemny zapach ,przywracając pierwotny wygląd czyszczonej powierzchni . Natomiast środki chemiczne ulegają biodegradacji zgodnie z wytycznymi OECD.
A-wik świadczy swoje usługi na całe miasto Łódz i okolice

Odwodnienia budynków

Odwodnienia budynków, to nic innego jak odprowadzenie wody z gruntu do kanalizacji deszczowej lub studni zbiorczej. Odwodnienia budynków i piwnic należy wykonać w przypadku zalania fundamentów przez wody gruntowe. Odwodnienia budynków wykonuje się, aby uchronić dom przed trwałym zniszczeniem fundamentów, a co za tym idzie do pęknięcia ścian
Zespół A-WIK posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Działamy w oparciu o nowoczesne technologie. Wykonujemy min drenaże zewnętrzne dosunięte, opaskowe wewnętrzne, podłogowe.Dobieramy odpowiednia izolację oddychająca Wykonujemy również odprowadzenia wody deszczowej, która może doprowadzić do zawilgocenia ścian.
A-WIK świadczy swoje usługi na całe miasto Łódz i okolice.

   Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych. A-WIK zajmuje się profesjonalnym praniem wykładzin, dywanów, żaluzji pionowych, podłóg twardych oraz czyszczeniem tapicerki meblowej i samochodowej. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług ponieważ korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz środków czyszczących i impregnujących renomowanej na rynku marki KARCHER.

Oferujemy

Pranie Dywanów i Czyszczenie Tapicerki sprzętem firmy Karcher

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Adres:Zawsze u Klienta
Telefon: +48 796-552-320

Kopiowanie całości lub części bez zgody właściciela ZABRONIONE!